O nas

EnergotermPrzedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o. to firma z branży inżynieryjnej.

Na rynku działamy już ponad 30 lat. Świadczymy usługi z branży inżynieryjnej - przede wszystkim ciepłownictwa. Szeroki zakres usług, profesjonalizm, wiedza i doświadczenie pomogło nam dołączyć do grona liderów w tej dziedzinie. Działamy w wielu miejscach w całej Polsce.

Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Nie zajmujemy się jedynie budową i modernizacją sieci cieplnych. Przeprowadzamy prace projektowe, budujemy i modernizujemy źródła ciepła oraz węzły cieplne, budujemy przepompownie. Robimy wszystko, by dostarczyć ciepło w sposób jak najbardziej optymalny i ekologiczny. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo na wielu poziomach. Sprawnie łączymy szeroką wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem z najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

Energoterm to nie tylko ciepłownictwo. W naszej ofercie posiadamy również usługi dla przemysłu. Budujemy rurociągi parowe i technologiczne, a także konstrukcje stalowe nośne i wsporcze. Wiemy, jak ważna dla przemysłu jest trwałość i bezpieczeństwo. Dlatego nasze prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami, standardami i wymogami, a także w oparciu o wewnętrzną politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wieloletnia działalność na rynku i dostarczanie jak najlepszych usług pozwoliła nam zebrać duże grono zadowolonych klientów. Oprócz siedziby w Toruniu, posiadamy biura regionalne na Górny i Dolny Śląsk oraz Małopolskę. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów. Nieustannie się rozwijamy i podejmujemy nowe wyzwania.

Zdobycie pozycji specjalisty w dziedzinie ciepłownictwa to ogromne osiągnięcie, jednak utrzymanie tego statusu to ogromne wyzwanie, którego z chęcią się podjęliśmy. W naszym klimacie bezpieczne, sprawnie dostarczane ciepło jest ważne dla każdego z nas. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. Zapewniamy komfort i pewność oraz dbamy o nasze środowisko. Wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci najlepiej świadczą o naszej firmie.

Energoterm

Kontakt

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o.
ul. Płaska 4-10
87-100 Toruń

tel.: + 48 56 659 17 63
fax: + 48 56 648 35 25
e-mail: info@energoterm.pl , energoterm@energoterm.pl
Internet: www.energoterm.pl
NIP: 879-016-91-56
REGON: 008039830
Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
87-100 Toruń
ul. Młodzieżowa 31

KRS 0000140000
Kapitał Zakładowy 55.000 zł