Budowa i modernizacja sieci cieplnych

Nasza firma od wielu lat rozbudowuje sieci ciepłownicze, zapewnia ich bezawaryjne działanie i ulepszanie zgodnie ze standardami i normami z uwzględnieniem optymalizacji kosztów.

Budowa nowej sieci ciepłowniczej to duże przedsięwzięcie. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, które pozwalają podjąć się nawet najbardziej wymagających prac. Oferujemy kompleksowe wsparcie. Wykonawstwo zaczynamy już od etapu projektowania. Ścisła współpraca z naszymi klientami pozwala na wybór najbardziej optymalnych, nowoczesnych, trwałych i ekologicznych rozwiązań i materiałów.


Sieci cieplne zużywają się podczas eksploatacji. Jednocześnie rozwój techniki pozwala na coraz większą oszczędność pieniędzy i dbałość o środowisko. Nasza firma podejmuje się modernizacji sieci cieplnych zgodnie z aktualnymi standardami i wymogami. Wykonujemy prace tak, aby dostawy ciepła były możliwie jak najbardziej ciągłe. Modernizacje pozwalają ograniczyć straty ciepła oraz skutecznie ograniczyć ryzyko awarii na już istniejących instalacjach.

Energoterm łączy doświadczenie i nowoczesność w budowie i modernizacji sieci cieplnych. Nasi specjaliści zadbają o najwyższej jakości wykonawstwo i rozwiązania, które będą służyć użytkownikom przez następne lata. Dzięki nam nowoczesne ciepło zawitało już w wielu domach i zakładach.

Energoterm

Kontakt

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o.
ul. Płaska 4-10
87-100 Toruń

tel.: + 48 56 659 17 63
fax: + 48 56 648 35 25
e-mail: info@energoterm.pl , energoterm@energoterm.pl
Internet: www.energoterm.pl
NIP: 879-016-91-56
REGON: 008039830
Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
87-100 Toruń
ul. Młodzieżowa 31

KRS 0000140000
Kapitał Zakładowy 55.000 zł