Budowa i modernizacja źródeł ciepła

Ciepłownictwo to intensywnie rozwijająca się dziedzina. Oferuje liczne, coraz nowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają uzyskać ciepło w bardziej ekologiczny sposób. Nasza firma trzyma rękę na pulsie. Oferujemy budowę i modernizację źródeł ciepła, które umożliwiają obniżenie kosztów oraz zadbanie o środowisko. Dzięki nam spełnią one wszystkie wymogi i normy.

Wybór źródła ciepła jest skomplikowany. Liczne możliwości, wady i zalety każdego rozwiązania - to wszystko może powodować, że ciężko podjąć decyzję. Nasza firma wspiera klientów wieloletnim doświadczeniem i profesjonalną wiedzą. Jesteśmy tuż obok na każdym etapie inwestycji - od projektowania, do wykonania źródła ciepła. Nasze rozwiązania mają służyć bezpiecznie i komfortowo przez wiele lat, co zapewnia wewnętrzna polityka zintegrowanego systemu zarządzania.

Oferujemy także modernizacje źródeł ciepła. Sprawnie reagujemy w przypadku awarii. Istniejące rozwiązania przystosowujemy do obecnych norm i standardów. Dzięki modernizacji źródła ciepła można zyskać oszczędności, komfort i bezpieczeństwo. Dobrze wiemy, jak ważne są nowoczesne rozwiązania dla ochrony naszego środowiska. Z nami postawisz krok w kierunku ekologii. Nasi specjaliści służą radą i pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań także w przypadku modernizacji istniejących już źródeł ciepła.

Nasza firma pomoże pozyskiwać ciepło w sposób bezpieczny, efektywny i ekologiczny. Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązania. Dzięki temu chłodniejsze dni będą spokojne i komfortowe.

Energoterm

Kontakt

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o.
ul. Płaska 4-10
87-100 Toruń

tel.: + 48 56 659 17 63
fax: + 48 56 648 35 25
e-mail: info@energoterm.pl , energoterm@energoterm.pl
Internet: www.energoterm.pl
NIP: 879-016-91-56
REGON: 008039830
Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
87-100 Toruń
ul. Młodzieżowa 31

KRS 0000140000
Kapitał Zakładowy 55.000 zł