Budowa węzłów cieplnych

Węzły cieplne pozwalają na komfortowe korzystanie z ciepła dostarczanego do budynku.

Ich zadaniem jest nie tylko rozdzielanie ciepła do odbiorców, ale też regulacja, kontrola i jego bezpieczne przesyłanie. Składają się one z wielu połączonych ze sobą urządzeń.

Nasza firma buduje węzły cieplne. Dzięki temu zapewniamy komfortowe ciepło w wielu domach czy zakładach pracy. Długa obecność na rynku pozwoliła nam dostarczyć i podłączyć już ponad 500 węzłów cieplnych. Dzięki nam z ciepła korzystają liczne gospodarstwa domowe i zakłady pracy.

Węzły cieplne spełniają ważną rolę, którą nasza firma doskonale rozumie. Proponujemy specjalnie dopasowane rozwiązania, które zapewniają optymalne dostarczanie ciepła. Dostarczamy też automatykę potrzebną do kontroli dostarczanego ciepła. Posiadamy doświadczenie nie tylko w typowych rozwiązaniach, ale także w tych dedykowanych. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie. Nasi fachowcy nieustannie podnoszą kwalifikacje, są na bieżąco z normami, standardami i nowinkami technicznymi. Posiadamy doświadczenie w licznych projektach, także tych złożonych, o dużej skali.

Dobrze zaprojektowany węzeł cieplny to komfort, bezpieczeństwo i inwestycja na wiele lat. Oferujemy nowoczesne i trwałe rozwiązania. Nasze projekty spełniają aktualne normy i wymogi. Z nami ciepło dostarczane jest optymalnie i ekologiczne. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort korzystania. Projektujemy, wykonujemy i podłączamy węzły cieplne. Postaw na nowoczesne rozwiązania prosto od specjalistów w dziedzinie ciepłownictwa.

Energoterm

Kontakt

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o.
ul. Płaska 4-10
87-100 Toruń

tel.: + 48 56 659 17 63
fax: + 48 56 648 35 25
e-mail: info@energoterm.pl , energoterm@energoterm.pl
Internet: www.energoterm.pl
NIP: 879-016-91-56
REGON: 008039830
Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
87-100 Toruń
ul. Młodzieżowa 31

KRS 0000140000
Kapitał Zakładowy 55.000 zł