Prace projektowe

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie prac projektowych dla ciepłownictwa.

Zadbamy o każdy szczegół już od samego początku. Proponujemy rozwiązania przygotowane specjalnie dla naszych klientów. Projektujemy tak, aby wykonanie było opłacalne, optymalne i ekologiczne oraz aby spełniało wszystkie wymagane normy. Niezależnie, czy nasi klienci decydują się na nową inwestycję, czy chcą zmodernizować już istniejącą instalację - służymy radą, pomocą i doświadczeniem także na etapie projektowania. Wiele lat działalności na rynku pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tworzyć projekty, których realizacja będzie opłacalna.

Nasze prace projektowe obejmują całość instalacji - wskazania lokalizacyjne dla kotłowni, koncepcji, projektu budowlanego i wykonawczego. Przygotowujemy także niezbędną dokumentację - tę potrzebną do uruchomienia oraz tę skierowaną do użytkownika wykonanej instalacji ciepłowniczej.

Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza naszych pracowników pozwala tworzyć projekty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Chcemy zapewnić wygodne rozwiązania na wiele lat. Z chęcią podejmujemy się także tych najbardziej wymagających realizacji, które najpierw szczegółowo projektujemy. Modelujemy sieci, optymalizujemy i weryfikujemy projekty dla bezpiecznych, ekologicznych i wygodnych dostaw. Razem z nami zaplanuj ciepło, spokój i komfort w nawet najchłodniejsze dni.

Energoterm

Kontakt

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o.
ul. Płaska 4-10
87-100 Toruń

tel.: + 48 56 659 17 63
fax: + 48 56 648 35 25
e-mail: info@energoterm.pl , energoterm@energoterm.pl
Internet: www.energoterm.pl
NIP: 879-016-91-56
REGON: 008039830
Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
87-100 Toruń
ul. Młodzieżowa 31

KRS 0000140000
Kapitał Zakładowy 55.000 zł